Kontakty Pohotovosti Směnová a víkendová pohotovost

Pohotovosti | Směnová a víkendová pohotovost

Našim smluvním partnerům poskytujeme nepřetržitou havarijní službu. V případě problému, prosím, kontaktujte naše pracovníky.

 

Směnová inspekční údržba zajišťuje v nepřetržitém 24 hodinovém směnovém provoze inspekční údržbu technologického a strojního výrobního zařízení. Jedná se zejména o zaslepovací a odslepovací práce na zařízení pro technologické výrobní operace. Dále odstraňování netěsností, poruch nebo provádění výměny zařízení a jeho příslušenství.

Veškeré práce na požadavek výrobního provozu (resp. na základě povolení na práci) provádí v izolačních dýchacích přístrojích (IDP) nebo v čerstvovzdušném vedení (ČVV).

Směnová inspekční údržba zajišťuje, uskladňuje a doplňuje dle potřeby běžný spojovací materiál, některé náhradní díly, které jsou potřebné pro opakující se opravy zařízení v mimopracovní době. Směnová inspekční údržba zajišťuje dle potřeby zvedací techniku a dopravy pro demontáže, montáže a přepravu technologického a strojního zařízení do opravy. Pro drobné opravy zařízení a ostatní činnosti jsou k dispozici dílenské prostory se základním strojním vybavením.

Směnová údržba v areálu UNIPETROL RPA, s.r.o. - Petrochemie

Gerhard LIPERT
tel.: +420 476 162 231
mob.: +420 775 964 014
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Směnová údržba v areálu UNIPETROL RPA, s.r.o. - Agro

Jiří LOOS
tel.: +420 476 164 735
mob.: +420 606 646 507
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Víkendová pohotovost

Nepřetržitá havarijní služba.

pdf  Víkendová pohotovost

Stálá pohotovost »